| MOQ: | 1 |
| Price: | USD 100-10000/Piece |
| Standard Packaging: | 50*50*50mm |
| Delivery Period: | 3-7 |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 1/piece in stock |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | L5047MG100 |
| Sensor | Gpixel CMOS, Global Shutter |
| Resolution | 4096 × 2 (4K) |
| Line Rate | 29 kHz (up to 58 kHz with lossless compression) |
| Pixel Size | 3.5 μm × 3.5 μm |
| Mono / Color | Mono |
| Dynamic Range | 65.5 dB |
| Data Interface | GigE |
| Lens Mount | C-Mount |
| Power Consumption | 4.2 W |