| MOQ: | 1 |
| τιμή: | USD 100-10000/Piece |
| Τυπική συσκευασία: | 50*50*50 χλστ |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1/τεμάχιο σε απόθεμα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | L5047MG100 |
| Αισθητήρας | Gpixel CMOS, Παγκόσμιο Κλείδωμα |
| Απόφαση | 4096 × 2 (4K) |
| Ποσοστό γραμμής | 29 kHz (μέχρι 58 kHz με συμπίεση χωρίς απώλεια) |
| Μέγεθος pixel | 3.5 μm × 3,5 μm |
| Μονο / Χρώμα | Μονό |
| Δυναμικό εύρος | 65.5 dB |
| Διασύνδεση δεδομένων | ΓΙΓΕ |
| Στήλη φακού | Σημείωση: |
| Κατανάλωση ενέργειας | 4.2 W |