| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD 100-10000/Piece |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | L5047MG100 |
| Sensor | Gpixel CMOS, Global Shutter |
| Resolutie | 4096 × 2 (4K) |
| Lijntarief | 29 kHz (tot 58 kHz bij verliesloze compressie) |
| Pixelgrootte | 3.5 μm × 3,5 μm |
| Mono / Kleur | Mono |
| Dynamisch bereik | 65.5 dB |
| Gegevensinterface | GigE |
| Lensmontage | C-mount |
| Energieverbruik | 4.2 W |