| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | 50*50*50 χλστ |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1/τεμάχιο σε απόθεμα |
| Κατηγορία παραμέτρου | Λεπτομέρειες προδιαγραφών |
|---|---|
| Σχήμα | Α7160CU000 / AH7160CU000E |
| Σειρά | Μια σειρά (APro Series) μικρής εμβέλειας κάμερα |
| Αισθητήρας | Sony IMX273, Global Shutter CMOS |
| Τύπος αισθητήρα | 1/2.9 " CMOS |
| Απόφαση | 1440 × 1080 (1,6 MP) |
| Ποσοστό καρέ | 249 fps (σε πλήρη ανάλυση) |
| Μέγεθος pixel | 30,45 μm × 3,45 μm |
| Χρώμα / Μονο | Χρώμα |
| Βαθμός Μπιτ | 12 bit |
| Δυναμικό εύρος | 70 - 73 dB |
| Σχέδιο σήματος-θόρυβου | > 38 dB (A7160CU000) / 43 dB (AH7160CU000E) |
| Στήλη φακού | Σημείωση: |
| Διασύνδεση δεδομένων | USB 3.0, 5 Gbps θεωρητικό εύρος ζώνης |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διασύνδεση USB (PoUSB) ή DC 9V ~ 24V μέσω διασύνδεσης Hirose |
| Μέγεθος | 29 mm × 29 mm × 29 mm (A7160CU000) / 29 mm × 29 mm × 30 mm (AH7160CU000E) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C ~ +50°C |
| Πιστοποιητικά | CE, FCC, RoHS, UKCA, UL, KC (διαφέρει ανάλογα με την παραλλαγή) |