| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiable |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
| Parametercategorie | Specificatiedetails |
|---|---|
| Model | A7160CU000 / AH7160CU000E |
| Serie | Een serie (APro-serie) Small Area Array-camera |
| Sensor | Sony IMX273, Global Shutter-CMOS |
| Sensortype | 1/2,9" CMOS |
| Oplossing | 1440 × 1080 (1,6 MP) |
| Framesnelheid | 249 fps (bij volledige resolutie) |
| Pixelgrootte | 3,45 μm × 3,45 μm |
| Kleur / Mono | Kleur |
| Beetje diepte | 12 bits |
| Dynamisch bereik | 70 - 73 dB |
| Signaal-ruisverhouding | >38 dB (A7160CU000) / 43 dB (AH7160CU000E) |
| Lensbevestiging | C-montage |
| Gegevensinterface | USB 3.0, 5 Gbps theoretische bandbreedte |
| Voeding | USB-interface (PoUSB) of DC 9V ~ 24V via Hirose-interface |
| Afmetingen | 29 mm × 29 mm × 29 mm (A7160CU000) / 29 mm × 29 mm × 30 mm (AH7160CU000E) |
| Bedrijfstemperatuur | -30℃ ~ +50℃ |
| Certificeringen | CE, FCC, RoHS, UKCA, UL, KC (varieert per variant) |