| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD 100-10000/Piece |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
| Model | AB7160MU000 / AB7160MU000E |
|---|---|
| Sensor | Sony IMX273, Global Shutter |
| Resolutie | 1440 (H) × 1080 (V) (1,6 MP) |
| Max. Frame Rate | 249 fps (bij volledige resolutie) |
| Pixelgrootte | 30,45 μm × 3,45 μm |
| Gegevensinterface | USB 3.0 (5 Gbps theoretische bandbreedte) |
| Lensmontage | C-montage |
| Stroomvoorziening | USB 3.0-interface (5.0V/900mA) of DC 9-24V via Hirose |
| Afmetingen | 35 mm × 35 mm × 19 mm (zonder lens bevestiging) |
| Gewicht | 68 g |