| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiable |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | AB7160CU102 |
| Sensor | Sony IMX273, Global Shutter CMOS |
| Resolutie | 1440 × 1080 (1,6 MP) |
| Pixelgrootte | 30,45 μm × 3,45 μm |
| Framerate | 249 fps (bij volledige resolutie) |
| Gegevensinterface | USB 3.0 (5 Gbps) |
| Lensmontage | C-mount |
| Afmetingen | 35 mm × 35 mm × 19 mm (bord) / 31 mm (met lenshouder) |
| Gewicht | 50 g |
| Operatieve temp. | 0°C tot +50°C |