| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD 100-10000/Piece |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE AB7200CU102 is een hoogwaardige kleurcamera die is ontworpen voor industriële automatiseringstoepassingen.2-inch Sony IMX174 wereldwijde sluiter CMOS sensor leveren 2.3MP resolutie bij 164 fps.
| Model | AB7200CU102 |
|---|---|
| Reeks | Kamer van de AB-serie |
| Sensor | Sony IMX174 |
| Tipe sluiter | Globale sluiter |
| Resolutie | 2.3 MP (1920 × 1200) |
| Framerate | 164 fps |
| Pixelgrootte | 50,86 μm × 5,86 μm |
| Dynamisch bereik | > 70 dB |
| Output | Kleur |
| Gegevensinterface | USB drie.0 |
| Lensmontage | C-mount |
| Afmetingen | 35 mm × 35 mm × 31 mm (met/zonder lensbevestiging) |
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd.is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingscomponenten, gespecialiseerd in besturingssystemen en aandrijvingen.
Met onze jarenlange ervaring in de industriële sector leveren wij consequent de hoogste kwaliteit onderdelen om optimale prestaties te garanderen.
Kernproductspecialiteiten:
Toonaangevende leveranciers:
Onze toewijding aan kwaliteit, gecombineerd met een professionele werkomgeving en een samenwerkings-teambenadering, zorgt voor wederzijds succes met onze partners.