| MOQ: | 1 |
| τιμή: | USD 100-10000/Piece |
| Τυπική συσκευασία: | 50*50*50 χλστ |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1/τεμάχιο σε απόθεμα |
Η IRAYPLE L5047MK141 είναι μια κάμερα μονόχρωμης γραμμής σάρωσης υψηλής απόδοσης 4K, σχεδιασμένη για εφαρμογές βιομηχανικού αυτοματισμού. Διαθέτει αισθητήρα CMOS ανάλυσης 4096 x 2 με παγκόσμια τεχνολογία κλείστρου και επιτυγχάνει εντυπωσιακό ρυθμό γραμμής 180 kHz.
Αυτή η κάμερα ενσωματώνει προηγμένες λειτουργίες επεξεργασίας σήματος εικόνας (ISP), συμπεριλαμβανομένης της βελτίωσης φωτεινότητας, της διόρθωσης γάμμα και της υποστήριξης LUT. Υποστηρίζει διόρθωση επίπεδου πεδίου φωτεινότητας στόχου, πολλαπλές μορφές δεδομένων εικόνας και λειτουργίες εξωτερικής ενεργοποίησης/απόκτησης ελεύθερης εκτέλεσης.
Ο στιβαρός σχεδιασμός με ένα ευρύ φάσμα θερμοκρασιών λειτουργίας (-30°C έως +50°C) το καθιστά ιδανικό για απαιτητικές εφαρμογές όπως:
Συμβατό με το πρωτόκολλο CameraLink, το πρότυπο GenICam και τις μεγάλες βιομηχανικές πιστοποιήσεις, συμπεριλαμβανομένων των CE, FCC, UL και RoHS.
| Κατηγορία παραμέτρων | Λεπτομέρειες προδιαγραφών |
|---|---|
| Αισθητήρας | 4K CMOS, Παγκόσμιο κλείστρο |
| Ψήφισμα | 4096 × 2 (ενεργά pixel: 4096 × 1) |
| Μέγ. Ποσοστό γραμμής | 180 kHz |
| Μέγεθος pixel | 7 μm × 7 μm |
| Δυναμικό εύρος / SNR | 66 dB / 39,4 dB |
| Διεπαφή δεδομένων | Σύνδεσμος κάμερας |
| Βάση φακού | M42 x 1 |
| Έξοδος εικόνας | Mono8, Mono10 |
| Λειτουργίες απεικόνισης | Single_line, 2TDI (ενσωμάτωση δύο χρονικών καθυστερήσεων) |
| Κατανάλωση ρεύματος | 4,5 W |
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltdείναι ένας κορυφαίος παγκόσμιος προμηθευτής εξαρτημάτων συστημάτων ελέγχου, με εξειδίκευση στα συστήματα ελέγχου και στους δίσκους.
Με πολυετή εμπειρία στον βιομηχανικό τομέα, παραδίδουμε με συνέπεια τα υψηλότερης ποιότητας ανταλλακτικά για να εξασφαλίσουμε τη βέλτιστη απόδοση σε όλες τις εφαρμογές.
Η δέσμευσή μας για ποιότητα, τέλεια ομαδική εργασία και ειλικρινή συνεργασία διασφαλίζει την αμοιβαία επιτυχία με τους πελάτες μας.