| MOQ: | 1 |
| τιμή: | USD 100-10000/Piece |
| Τυπική συσκευασία: | 50*50*50 χλστ |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1/τεμάχιο σε απόθεμα |
Η IRAYPLE AX5A22CX340 είναι μια κάμερα έγχρωμης σάρωσης περιοχής 12 megapixel υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένη για βιομηχανικές εφαρμογές μηχανικής όρασης. Διαθέτει αισθητήρα CMOS παγκόσμιου κλείστρου CMV12000 (22,5 mm x 16,9 mm), που παρέχει ανάλυση 4096 x 3072 pixel στα 188 καρέ ανά δευτερόλεπτο.
Ιδανικό για απαιτητικές εφαρμογές, όπως ανάγνωση κώδικα, ανίχνευση ελαττωμάτων, logistics και ιατρική απεικόνιση.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μοντέλο | AX5A22CX340 / AX5A22CX340E |
| Σειρά | Κάμερα σάρωσης μεγάλης περιοχής σειράς AX |
| Αισθητήρας | AMS CMV12000, Global Shutter |
| Ψήφισμα | 12,0 MP (4096 × 3072) |
| Ρυθμός καρέ | 188 fps |
| Μέγεθος pixel | 5,5 μm x 5,5 μm |
| Διεπαφή δεδομένων | CoaXPress (CXP-6), 4 × 6,25 Gbps |
| Έγχρωμο / Μονόχρωμο | Χρώμα |
| Δυναμικό εύρος / SNR | 60 dB / 41,3 dB |
| Κατανάλωση ρεύματος | 15 W @24 VDC |
| Διαστάσεις (Π×Υ×Β) | 80 mm × 80 mm × 47 mm (εκτός από τον σύνδεσμο της πίσω θήκης) |
| Βάρος | 720 γρ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας / αποθήκευσης. | -30℃ ~ +50℃ / -30℃ ~ +80℃ |
| Αρμονία | Πρωτόκολλο CoaXPress, GenICam, CE, FCC, KC, RoHS |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | 2 GB ενσωματωμένη μνήμη cache, ROI, X/Y Flip, υποστήριξη PoCXP, SPC, Pixel-by-pixel FFC, White Balance, 2 κανάλια διαμόρφωσης που ορίζονται από τον χρήστη |
Η Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd είναι κορυφαίος παγκόσμιος προμηθευτής εξαρτημάτων συστημάτων ελέγχου. Ειδικευόμαστε σε συστήματα ελέγχου και ηλεκτροκινητήρες.
Με πολυετή εμπειρία στον βιομηχανικό τομέα, παραδίδουμε με συνέπεια τα υψηλότερης ποιότητας ανταλλακτικά για να εξασφαλίσουμε τη βέλτιστη απόδοση.
Ειδικευόμαστε σε PLC, αισθητήρες, HMI και πομπούς.
Το καλό εργασιακό περιβάλλον, η τέλεια ομάδα και η ειλικρινής συνεργασία μας βοηθούν να επιτύχουμε αμοιβαία επιτυχία!