| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD 100-10000/Piece |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE AX5A22CX340 is een krachtige 12-megapixel kleurengebiedscancamera, ontworpen voor industriële machine vision-toepassingen. Het beschikt over een CMV12000 global shutter CMOS-sensor (22,5 mm x 16,9 mm), die een resolutie levert van 4096 x 3072 pixels bij 188 frames per seconde.
Ideaal voor veeleisende toepassingen, waaronder het lezen van codes, defectdetectie, logistiek en medische beeldvorming.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | AX5A22CX340 / AX5A22CX340E |
| Serie | AX-serie scancamera voor groot gebied |
| Sensor | AMS CMV12000, Globale sluiter |
| Oplossing | 12,0 MP (4096 × 3072) |
| Framesnelheid | 188 fps |
| Pixelgrootte | 5,5 µm × 5,5 µm |
| Gegevensinterface | CoaXPress (CXP-6), 4 × 6,25 Gbps |
| Kleur / Mono | Kleur |
| Dynamisch bereik / SNR | 60 dB / 41,3 dB |
| Stroomverbruik | 15 W bij 24 VDC |
| Afmetingen (B×H×D) | 80 mm × 80 mm × 47 mm (excl. connector aan de achterkant van de behuizing) |
| Gewicht | 720 gr |
| Bedrijfs-/opslagtemp. | -30℃ ~ +50℃ / -30℃ ~ +80℃ |
| Verenigbaarheid | CoaXPress-protocol, GenICam, CE, FCC, KC, RoHS |
| Belangrijkste kenmerken | 2 GB ingebouwde cache, ROI, X/Y Flip, PoCXP-ondersteuning, SPC, pixel-voor-pixel FFC, witbalans, 2 door de gebruiker gedefinieerde configuratiekanalen |
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingssysteemcomponenten. Wij zijn gespecialiseerd in besturingssystemen en aandrijvingen.
Met jarenlange ervaring in de industriële sector leveren wij consequent reserveonderdelen van de hoogste kwaliteit om optimale prestaties te garanderen.
Wij zijn gespecialiseerd in PLC, sensoren, HMI en zenders.
Een goede werkomgeving, een perfect team en een oprechte samenwerking helpen ons wederzijds succes te behalen!