| MOQ: | 1 |
| τιμή: | USD 100-10000/Piece |
| Τυπική συσκευασία: | 50*50*50 χλστ |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1/τεμάχιο σε απόθεμα |
Η IRAYPLE AX0127MX2-000 είναι μια μονόχρωμη κάμερα σαρώσεως μεγάλης εμβέλειας 12 μεγαpiικέλων σχεδιασμένη για βιομηχανικό αυτοματισμό.που παρέχει ανάλυση 4096 x 3072 pixels με 94 frames ανά δευτερόλεπτοΟι βασικές παραμέτροι περιλαμβάνουν βάθος 10 bit, μέγεθος pixel 3,4 μm, δυναμικό εύρος 59,7 dB και συμπαγές μέγεθος 50 x 50 x 40 mm.
Η κάμερα αυτή είναι ιδανική για εργασίες υψηλής ακρίβειας μηχανικής όρασης, όπως επιθεώρηση, μέτρηση και ανάγνωση κώδικα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | ΑX0127MX2-000 / AX0127MX2E-000 |
| Αισθητήρας | 1.1" CMOS GMAX3412, Παγκόσμιο κλείστρο |
| Απόφαση | 4096 × 3072 (12 MP) |
| Ποσοστό καρέ | 94 fps |
| Μέγεθος pixel | 30,4 μm × 3,4 μm |
| Διασύνδεση δεδομένων | CoaXPress (CXP-6), 2 × 6,25 Gbps |
| Στήλη φακού | Σημείωση: |
| Δυναμικό εύρος | 590,7 dB |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | PoCXP ή DC 24V μέσω 6-pin Hirose |
| Κατανάλωση ενέργειας | 60,6 W @ 24 V |
| Μέγεθος (W × H × D) | Σιδηροδρομικές γραμμές, με κυλινδρική διαδρομή άνω των 50 mm, με κυλινδρική διαδρομή άνω των 50 mm |
| Βάρος | 239 g |
| Εργασιακή θερμοκρασία | 0°C έως 40°C |
Η Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd είναι ένας κορυφαίος παγκόσμιος προμηθευτής εξαρτημάτων συστημάτων ελέγχου.
Με πολυετή εμπειρία στον βιομηχανικό τομέα, παρέχουμε σταθερά ανταλλακτικά υψηλής ποιότητας για να εξασφαλίσουμε βέλτιστη απόδοση.
Εξειδικευόμαστε σε PLC, αισθητήρες, HMI, και πομπούς.
Καλό εργασιακό περιβάλλον, τέλεια ομάδα και ειλικρινής συνεργασία μας βοηθούν να επιτύχουμε αμοιβαία επιτυχία!