| MOQ: | 1 |
| τιμή: | USD 100-10000/Piece |
| Τυπική συσκευασία: | 50*50*50 χλστ |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1/τεμάχιο σε απόθεμα |
Η IRAYPLE AX5A22CX050 είναι μια κάμερα έγχρωμης σάρωσης περιοχής 12 megapixel υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένη για βιομηχανικές εφαρμογές μηχανικής όρασης. Διαθέτει αισθητήρα CMOS παγκόσμιου κλείστρου CMV12000 (22,5 mm x 16,9 mm), που παρέχει ανάλυση 4096 x 3072 pixel στα 188 καρέ ανά δευτερόλεπτο.
Ιδανικό για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές, όπως ανάγνωση κώδικα, ανίχνευση ελαττωμάτων, logistics και ιατρική απεικόνιση.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μοντέλο | AX5A22CX050 / AX5A22CX050E |
| Σειρά | Κάμερα σάρωσης μεγάλης περιοχής σειράς AX |
| Αισθητήρας | CMV12000, Παγκόσμιο κλείστρο |
| Τύπος αισθητήρα | 22,5 mm × 16,9 mm CMOS |
| Ψήφισμα | 4096 (Υ) × 3072 (V) (12,6 MP) |
| Ρυθμός καρέ | 188 fps |
| Μέγεθος pixel | 5,5 μm × 5,5 μm |
| Παραγωγή | Χρώμα (μοτίβο Bayer) |
| Διεπαφή δεδομένων | CoaXPress (CXP-6), 4 × 6,25 Gbps |
| Βάση φακού | M58 × 0,75 |
| Τροφοδοτικό | PoCXP ή DC 24V μέσω Hirose 6 ακίδων |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≈15 W @24V |
| Διαστάσεις | 72 mm × 72 mm × 72 mm |
| Βάρος | 720 γρ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30℃ ~ +50℃ |
Η Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd είναι κορυφαίος παγκόσμιος προμηθευτής εξαρτημάτων συστημάτων ελέγχου. Ειδικευόμαστε σε συστήματα ελέγχου και ηλεκτροκινητήρες.
Με πολυετή εμπειρία στον βιομηχανικό τομέα, παραδίδουμε με συνέπεια τα υψηλότερης ποιότητας ανταλλακτικά για να εξασφαλίσουμε τη βέλτιστη απόδοση.
Ειδικευόμαστε σε PLC, αισθητήρες, HMI και πομπούς.
Το καλό εργασιακό περιβάλλον, η τέλεια ομάδα και η ειλικρινής συνεργασία μας βοηθούν να επιτύχουμε αμοιβαία επιτυχία!