| MOQ: | 1 |
| τιμή: | USD 100-10000/Piece |
| Τυπική συσκευασία: | 50*50*50 χλστ |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1/τεμάχιο σε απόθεμα |
Η IRAYPLE A9507CX703 είναι μια κάμερα έγχρωμης σάρωσης 5 megapixel υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένη για βιομηχανικό αυτοματισμό. Διαθέτει αισθητήρα CMOS παγκόσμιου κλείστρου GMAX2505 (6,5 mm x 5,4 mm), που παρέχει ανάλυση 2592 x 2160 pixel με εντυπωσιακή ταχύτητα 210 καρέ ανά δευτερόλεπτο.
Οι βασικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν βάθος 10 bit, μέγεθος pixel 2,5 μm, αναλογία σήματος προς θόρυβο 36,9 dB και μεγάλο δυναμικό εύρος 62 dB. Χρησιμοποιεί διεπαφή CoaXPress (CXP-6) υψηλής ταχύτητας με θεωρητικό εύρος ζώνης 2 x 6,25 Gbps.
Αυτή η κάμερα είναι ιδανική για απαιτητικές εφαρμογές μηχανικής όρασης υψηλής ταχύτητας, όπως η αυτόματη οπτική επιθεώρηση (AOI), η συναρμολόγηση ηλεκτρονικών και η μέτρηση ακριβείας.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μοντέλο | A9507CX703 |
| Σειρά | Κάμερα σάρωσης μεγάλης περιοχής σειράς AX |
| Αισθητήρας | Gpixel GMAX2505, Global Shutter |
| Ψήφισμα | 5,0 MP (2592 × 2160) |
| Ρυθμός καρέ | 210 fps |
| Μέγεθος pixel | 2,5 μm × 2,5 μm |
| Διεπαφή δεδομένων | CoaXPress (CXP-6), 2 × 6,25 Gbps |
| Βάση φακού | C-mount |
| Τροφοδοτικό | DC 24V μέσω Hirose 6 ακίδων, με υποστήριξη PoCXP |
| Κατανάλωση ρεύματος | Περίπου 6,4 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30℃ ~ +50℃ |
| Διαστάσεις | 50 mm × 50 mm × 44,7 mm (εκτός από τον σύνδεσμο της πίσω θήκης) |
| Βάρος | 240 γρ |
Η Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd είναι κορυφαίος παγκόσμιος προμηθευτής εξαρτημάτων συστημάτων ελέγχου. Ειδικευόμαστε σε συστήματα ελέγχου και ηλεκτροκινητήρες.
Με πολυετή εμπειρία στον βιομηχανικό τομέα, παραδίδουμε με συνέπεια τα υψηλότερης ποιότητας ανταλλακτικά για να εξασφαλίσουμε τη βέλτιστη απόδοση.
Ειδικευόμαστε σε PLC, αισθητήρες, HIM και πομπούς.
Το καλό εργασιακό περιβάλλον, η τέλεια ομάδα και η ειλικρινής συνεργασία μας βοηθούν να επιτύχουμε αμοιβαία επιτυχία!