| MOQ: | 1 |
| τιμή: | USD 100-10000/Piece |
| Τυπική συσκευασία: | 50*50*50 χλστ |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1/τεμάχιο σε απόθεμα |
Η IRAYPLE AB7200MU000 είναι μια μονόχρωμη κάμερα σάρωσης περιοχής σε επίπεδο πλακέτας υψηλής απόδοσης σχεδιασμένη για βιομηχανικό αυτοματισμό. Διαθέτει αισθητήρα CMOS παγκόσμιου κλείστρου Sony IMX174 1/1,2 ιντσών, που παρέχει ανάλυση 2,3 MP (1920 x 1200) στα 164 καρέ ανά δευτερόλεπτο. Οι βασικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν βάθος 10 bit, μέγεθος pixel 5,86 μm, διεπαφή USB 3.0 με εύρος ζώνης 5 Gbps και συμπαγή συντελεστή μορφής 35 mm x 35 mm x 19 mm. Λειτουργεί σε ένα ευρύ φάσμα θερμοκρασιών από -30°C έως +50°C και τροφοδοτείται μέσω της διασύνδεσης USB.
Αυτή η κάμερα είναι ιδανική για εργασίες μηχανικής όρασης υψηλής ταχύτητας, όπως η αυτόματη οπτική επιθεώρηση (AOI), η ανάγνωση γραμμωτού κώδικα και η ρομποτική καθοδήγηση. Το καθολικό κλείστρο του εξασφαλίζει λήψη χωρίς παραμόρφωση αντικειμένων που κινούνται γρήγορα, ενώ ο υψηλός ρυθμός καρέ επιτρέπει την επεξεργασία σε πραγματικό χρόνο.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μοντέλο | AB7200MU000 |
| Αισθητήρας | Sony IMX174, Global Shutter |
| Ψήφισμα | 1920 (Υ) × 1200 (V) (2,3 MP) |
| Ρυθμός καρέ | 164 fps (σε πλήρη ανάλυση) |
| Μέγεθος pixel | 5,86 μm x 5,86 μm |
| Δυναμικό εύρος | >70 dB |
| Διεπαφή δεδομένων | USB 3.0 (5 Gbps θεωρητικό εύρος ζώνης) |
| Βάση φακού | C-Mount |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≈2,8W |
| Διαστάσεις (Π×Υ×Β) | 35 mm × 35 mm × 19 mm (εξαιρουμένης της βάσης φακού) |
Η Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd είναι κορυφαίος παγκόσμιος προμηθευτής εξαρτημάτων συστημάτων ελέγχου. Ειδικευόμαστε σε συστήματα ελέγχου και ηλεκτροκινητήρες.
Με πολυετή εμπειρία στον βιομηχανικό τομέα, παραδίδουμε με συνέπεια τα υψηλότερης ποιότητας ανταλλακτικά για να διασφαλίσουμε ότι όλες οι εργασίες ολοκληρώνονται τέλεια.
Ειδικευόμαστε σε PLC, αισθητήρες, HIM και πομπούς.
Καλύτερες μάρκες προμηθειών:
Το καλό εργασιακό περιβάλλον, η τέλεια ομάδα και η ειλικρινής συνεργασία βοηθούν στην επίτευξη αμοιβαίας επιτυχίας!