| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | 50*50*50 χλστ |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1/τεμάχιο σε απόθεμα |
Η IRAYPLE AH7160MU000 είναι μια υψηλής απόδοσης, συμπαγή μονόχρωμη κάμερα σάρωσης περιοχής από τη σειρά APro, ειδικά σχεδιασμένη για εφαρμογές βιομηχανικού αυτοματισμού και μηχανικής όρασης.Διαθέτει υψηλής ταχύτητας USB 3.0 με θεωρητικό εύρος ζώνης 5 Gbps και υποστηρίζει την παροχή ενέργειας απευθείας μέσω της σύνδεσης USB, απλοποιώντας την ολοκλήρωση του συστήματος.
Ο πυρήνας του είναι ένας αισθητήρας παγκόσμιου κλείστρου CMOS Sony IMX273 1/2.9 ιντσών, που παρέχει ανάλυση 1440 x 1080 pixel (1.6 MP) με ταχύτητα έως 249 frames ανά δευτερόλεπτο,ιδανικό για τη λήψη αντικειμένων που κινούνται γρήγορα χωρίς θολή κίνησηΟι βασικές τεχνικές παραμέτρους περιλαμβάνουν μέγεθος pixel 3,45 μm, βάθος εξόδου 12 bit, δυναμικό εύρος 70 dB και αναλογία σήματος/θους μεγαλύτερη από 38 dB.
| Κατηγορία παραμέτρου | Λεπτομέρειες προδιαγραφών |
|---|---|
| Σχήμα | ΑΑ7160MU000 / ΑΑ7160MU000E |
| Αισθητήρας | Sony IMX273, Παγκόσμιο Κλείστρο |
| Τύπος αισθητήρα | 1/2.9′′ CMOS |
| Απόφαση | 1440 × 1080 (1,6 MP) |
| Μέγεθος pixel | 30,45 μm × 3,45 μm |
| Ποσοστό καρέ | 249 fps |
| Βαθμός Μπιτ | 12 bit |
| Χρώμα/Μονό | Μονό |
| Δυναμικό εύρος | 70 dB (AH7160MU000) / 73 dB (AH7160MU000E) |
| Σχέδιο σήματος-θόρυβου | > 38 dB (AH7160MU000) / 43 dB (AH7160MU000E) |
| Διασύνδεση δεδομένων | USB 3.0, 5 Gbps θεωρητικό εύρος ζώνης, PoUSB |
| Στήλη φακού | Σημείωση: |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≈3,2 W (AH7160MU000) / ≈2,7 W (AH7160MU000E) |
| Μέγεθος | 29 mm × 29 mm × 29 mm (AH7160MU000) / 29 mm × 29 mm × 30 mm (AH7160MU000E) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C ~ +50°C |
| Συμφωνία | USB3 Vision, GenICam |
Αυτή η βιομηχανική κάμερα έχει σχεδιαστεί για υψηλής ταχύτητας εργασίες ακριβείας, όπως:
Η Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd είναι ένας κορυφαίος παγκόσμιος προμηθευτής εξαρτημάτων συστημάτων ελέγχου.
Με πολυετή εμπειρία στον βιομηχανικό τομέα, παρέχουμε σταθερά ανταλλακτικά υψηλής ποιότητας για να εξασφαλίσουμε βέλτιστη απόδοση.
Τα κυριότερα προϊόντα μας:PLC, αισθητήρες, HIM, πομποί
Οι καλύτερες μάρκες προμηθειών:Μπέντυ Νεβάδα, +ΓΦ+, ΑΒΒ, Φοξμπορό
Καλό εργασιακό περιβάλλον, τέλεια ομάδα και ειλικρινής συνεργασία μας βοηθούν να επιτύχουμε αμοιβαία επιτυχία!