| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiable |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE AH7160MU000 is een compacte, monochrome area scan camera van de APro-serie, speciaal ontworpen voor industriële automatisering en machine vision toepassingen.Het heeft een high-speed USB 3.0-interface met theoretische bandbreedte van 5 Gbps en ondersteunt stroomlevering rechtstreeks via de USB-verbinding, waardoor systeemintegratie wordt vereenvoudigd.
De kern is een Sony IMX273 1/2.9-inch CMOS wereldwijde sluiter sensor, leveren 1440 x 1080 pixels resolutie (1,6 MP) bij maximaal 249 frames per seconde,ideaal voor het vastleggen van snel bewegende objecten zonder vervaagde bewegingenDe belangrijkste technische parameters zijn onder meer de pixelgrootte van 3,45 μm, de uitvoerdiepte van 12 bits, het dynamische bereik van 70 dB en de signaal-ruisverhouding van meer dan 38 dB.
| Parametercategorie | Specificaties |
|---|---|
| Model | AH7160MU000 / AH7160MU000E |
| Sensor | Sony IMX273, Global Shutter |
| Type sensor | 1/2.9 cm CMOS |
| Resolutie | 1440 × 1080 (1,6 MP) |
| Pixelgrootte | 30,45 μm × 3,45 μm |
| Framerate | 249 fps |
| De diepte van de bit | 12 bit |
| Kleur/Mono | Mono |
| Dynamisch bereik | 70 dB (AH7160MU000) / 73 dB (AH7160MU000E) |
| Signal/geluidsverhouding | > 38 dB (AH7160MU000) / 43 dB (AH7160MU000E) |
| Gegevensinterface | USB drie.0, 5 Gbps theoretische bandbreedte, PoUSB |
| Lensmontage | C-montage |
| Energieverbruik | ≈3,2 W (AH7160MU000) / ≈2,7 W (AH7160MU000E) |
| Afmetingen | 29 mm × 29 mm × 29 mm (AH7160MU000) / 29 mm × 29 mm × 30 mm (AH7160MU000E) |
| Werktemperatuur | -30 °C ~ +50 °C |
| Verenigbaarheid | USB3 Vision, GenICam |
Deze industriële camera is ontworpen voor hoge snelheids- en precisiewerkzaamheden, waaronder:
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd. is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingssysteemcomponenten.
Met onze jarenlange ervaring in de industriële sector leveren wij consequent de hoogste kwaliteit onderdelen om optimale prestaties te garanderen.
Onze belangrijkste producten:PLC, sensoren, HIM, zenders
De beste leveranciers:Bently Nevada, +GF+, ABB, Foxboro
Goede werkomgeving, perfect team en oprechte samenwerking helpen ons wederzijds succes te behalen!