| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD 100-10000/Piece |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
| Parametercategorie | Specificatiedetails |
|---|---|
| Model | AH7160MG001 / AH7160MG001E |
| Serie | AH-serie / APro-serie Small Area Array-camera |
| Sensor | Sony IMX296, Global Shutter |
| Oplossing | 1,6 MP (1440 × 1080) |
| Sensortype | 1/2,9" CMOS |
| Kleur/Mono | Mono |
| Framesnelheid | 65 fps (65,2 fps voor AH7160MG001E) |
| Pixelgrootte | 3,45 μm × 3,45 μm |
| Dynamisch bereik | 60 dB / 65,5 dB (AH7160MG001E) |
| Signaal-ruisverhouding | 38 dB (AH7160MG001) / 40 dB (AH7160MG001E) |
| Beetje diepte | 10 beetje |
| Afbeeldingsformaten | Mono8 / Mono10 / Mono10Verpakt |
| Blootstellingstijd | SE: 1 μs ~ 13 μs; UE: 14 μs ~ 10 sec (AH7160MG001E) |
| Verdienen | 1 ~ 32X |
| Gamma | Bereik 0 ~ 4, ondersteunt LUT |
| Gegevensinterface | GigE, PoE (1 Gbps bandbreedte, tot 100 m) |
| Lensbevestiging | C-montage |
| GPIO | 6-pins Hirose: 1 opto-geïsoleerde ingang, 1 opto-geïsoleerde uitgang, 1 configureerbare I/O (niet-geïsoleerd) |
| Trigger-modi | Softwaretrigger, hardwaretrigger, gratis uitvoering |
| Cache aan boord | 256 MB (AH7160MG001E) / 128 MB (AH7160MG001) |
| Gebruikersconfiguraties | 3 sets (AH7160MG001E) / 2 sets (AH7160MG001) |
| Voeding | PoE (IEEE 802.3af) of DC 9V ~ 24V via Hirose-interface |
| Stroomverbruik | Ongeveer. 2,15 W bij 12 V (AH7160MG001E) / 3,5 W bij 12 V (AH7160MG001) |
| Afmetingen | 29 mm × 29 mm × 42 mm (exclusief lensvatting en connector op de achterkant van de behuizing) |
| Gewicht | 98 g (AH7160MG001E) / 88 g (AH7160MG001) |
| Bedrijfstemperatuur. | 0℃ ~ +50℃ |
| Opslagtemp. | -30℃ ~ +80℃ |
| Verenigbaarheid | GigE Vision V2.0, GenICam, CE, UKCA, UL, KC, RoHS |
| Functies | ROI (meerdere regio's), Binning (inclusief willekeurige schaling), X/Y Flip, SPC (Single Point Correction), Gammacorrectie, LUT, Zwartniveaucorrectie, FFC, Ruisonderdrukking, Verscherping, Automatische functie, Lossless Compressie, Sequencer |