| MOQ: | 1 |
| τιμή: | USD 100-10000/Piece |
| Τυπική συσκευασία: | 50*50*50 χλστ |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1/τεμάχιο σε απόθεμα |
Η IRAYPLE A9A27MX703 είναι μια βιομηχανική κάμερα μονόχρωμης σάρωσης μεγάλης περιοχής υψηλής απόδοσης 12 megapixel, σχεδιασμένη για μηχανική όραση ακριβείας. Διαθέτει προσαρμοσμένο αισθητήρα CMOS καθολικού κλείστρου 11,27 mm x 10,24 mm, που παρέχει ανάλυση 4096 x 3072 pixel στα 85 καρέ ανά δευτερόλεπτο. Οι βασικές παράμετροι περιλαμβάνουν βάθος 12 bit, μέγεθος pixel 2,5 μm, δυναμικό εύρος 66,9 dB και συμπαγή συντελεστή μορφής 50 x 50 x 44,8 mm.
Αυτή η κάμερα έχει σχεδιαστεί για απαιτητικές εφαρμογές όπως η αυτοματοποιημένη οπτική επιθεώρηση (AOI), η ρομποτική καθοδήγηση ακριβείας και τα επιστημονικά όργανα. Το καθολικό κλείστρο του εξασφαλίζει απεικόνιση χωρίς παραμόρφωση αντικειμένων που κινούνται γρήγορα στις γραμμές παραγωγής.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μοντέλο | A9A27MX703 (Σειρά AX) |
| Αισθητήρας | Προσαρμοσμένο CMOS 11,27 mm × 10,24 mm (Global Shutter) |
| Ψήφισμα | 12 MP (4096 × 3072) |
| Μέγεθος pixel | 2,5 μm × 2,5 μm |
| Ρυθμός καρέ | 85 fps @ 4096 × 3072 (πλήρης ανάλυση) |
| Μονόχρωμο/Έγχρωμο | Μονο |
| Διεπαφή δεδομένων | CoaXPress (CXP-6), 2 × 6,25 Gbps |
| Βάση φακού | C-mount |
| Κατανάλωση ρεύματος | Περίπου 7,8 W (24 VDC) |
| Διάσταση & Βάρος | 50 mm × 50 mm × 44,8 mm, 240 g (εκτός από τον σύνδεσμο της πίσω θήκης) |
Η Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd είναι κορυφαίος παγκόσμιος προμηθευτής εξαρτημάτων συστημάτων ελέγχου. Ειδικευόμαστε σε συστήματα ελέγχου και ηλεκτροκινητήρες.
Με πολυετή εμπειρία στον βιομηχανικό τομέα, παραδίδουμε με συνέπεια τα υψηλότερης ποιότητας ανταλλακτικά για να διασφαλίσουμε ότι όλες οι εργασίες ολοκληρώνονται τέλεια.
Είμαστε κύριοι σε PLC, αισθητήρες, HIM, πομπούς.
Καλό περιβάλλον εργασίας, τέλεια ομάδα, ειλικρινή συνεργασία → Επιτεύξτε εσάς και την επιτυχία μας!