| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD 100-10000/Piece |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE A9A27MX703 is een high-performance 12 megapixel monochrome grootoppervlak scanner industriële camera ontworpen voor nauwkeurige machine vision.24 mm wereldwijde sluiter CMOS sensor, met een resolutie van 4096 x 3072 pixels bij 85 frames per seconde. Belangrijkste parameters zijn een diepte van 12 bits, pixelgrootte van 2,5 μm, dynamisch bereik van 66,9 dB en een compacte vormfactor van 50 x 50 x 44,8 mm.
Deze camera is ontworpen voor veeleisende toepassingen zoals geautomatiseerde optische inspectie (AOI), nauwkeurige robotica en wetenschappelijke instrumentatie.De globale sluiter zorgt voor vervorming-vrije afbeelding van snel bewegende objecten op productielijnen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | A9A27MX703 (AX-serie) |
| Sensor | Gepersonaliseerd 11.27 mm × 10.24 mm CMOS (Global Shutter) |
| Resolutie | 12 MP (4096 × 3072) |
| Pixelgrootte | 2.5 μm × 2,5 μm |
| Framerate | 85 fps @ 4096 × 3072 (volledige resolutie) |
| Mono/kleurig | Mono |
| Gegevensinterface | CoaXPress (CXP-6), 2 × 6,25 Gbps |
| Lensmontage | C-montage |
| Energieverbruik | Ongeveer 7,8 W (24 VDC) |
| Afmetingen en gewicht | met een breedte van niet meer dan 50 mm, met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd. is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingssysteemcomponenten.
Met onze jarenlange ervaring in de industriële sector leveren we altijd de hoogste kwaliteit onderdelen om ervoor te zorgen dat alle werkzaamheden perfect worden uitgevoerd.
We zijn toonaangevend in PLC, sensoren, HIM, zenders.
Goede werkomgeving, perfect team, oprechte samenwerking → Bereiken u en ons succes!