| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD 100-10000/Piece |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE AX5A22MP050 is een hogesnelheid 12 megapixel monochrome grote-area scan industriële camera ontworpen voor veeleisende machine vision toepassingen.Het is voorzien van een CMV12000 globale sluiter CMOS sensor (22.5 mm x 16.9 mm), met een resolutie van 4096 x 3072 pixels bij een indrukwekkende 330 frames per seconde.en een signaal-geluidsverhouding van 41.3 dB.
Deze camera is uitstekend in industriële inspectietaken met een hoge doorvoer, zoals SMT (Surface Mount Technology) AOI, PCB-inspectie en het snijden van halfgeleiderwafels.De hoge beeldsnelheid en de globale sluiter maken het ideaal voor snel bewegende productielijnen..
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | AX5A22MP050 / AX5A22MP050E |
| Sensor | AMS CMV12000 CMOS, Global Shutter |
| Resolutie | 4096 (H) × 3072 (V) (12,6 MP) |
| Pixelgrootte | 5.5 μm × 5,5 μm |
| Max. Frame Rate | 330 fps |
| Mono / Kleur | Monokrom |
| Gegevensinterface | CoaXPress (CXP-12), 4 × 12,5 Gbps |
| Lensmontage | M58 × 0.75 |
| Energieverbruik | Ongeveer 24 W (24 VDC) |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | 80 × 80 × 72,3 mm |
| Gewicht | 790 g |
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd. is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingssysteemcomponenten.
Met onze jarenlange ervaring in de industriële sector leveren wij consequent de hoogste kwaliteit onderdelen om optimale prestaties te garanderen.
We zijn gespecialiseerd in PLC, sensoren, HMI en zenders.
Goede werkomgeving, perfect team en oprechte samenwerking helpen ons wederzijds succes te behalen!