| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD 100-10000/Piece |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE AB7300CU000 is een hoogwaardige kleurcamera op bordniveau die is ontworpen voor industriële automatiseringstoepassingen.leveren 3.2MP resolutie (2048 x 1536) bij 120 frames per seconde.
Deze camera is ideaal voor high-speed machine vision-taken, waaronder geautomatiseerde optische inspectie (AOI), barcode-lezen en robotbegeleiding.De globale sluiter zorgt voor vervorming-vrije opname van snel bewegende objecten.
Certificaten: CE, FCC en RoHS
| Model | AB7300CU000 |
|---|---|
| Sensor | Sony IMX252, Global Shutter |
| Type sensor | 1/1.8 " CMOS |
| Resolutie | 2048 (H) × 1536 (V) (3 MP) |
| Framerate | 120 fps |
| Pixelgrootte | 30,45 μm × 3,45 μm |
| Output | Kleur (BayerRG8/10/10Verpakt) |
| Gegevensinterface | USB 3.0 (5 Gbps) |
| Lensmontage | C-mount |
| Afmetingen | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Gewicht | 46 g |
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingssysteemcomponenten, gespecialiseerd in besturingssystemen en aandrijvingen.
Met onze jarenlange ervaring in de industriële sector leveren wij consequent de hoogste kwaliteit onderdelen om optimale prestaties te garanderen.
We zijn gespecialiseerd in PLC, sensoren, HMI en zenders.
Onze toewijding aan kwaliteit, gecombineerd met een professionele werkomgeving en een toegewijd team, zorgt voor succesvolle partnerschappen en wederzijds succes.