| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD 100-10000/Piece |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE AB7300CU102 is een hoogwaardige kleurcamera ontworpen voor industriële automatisering.2 MP resolutie (2048 x 1536) bij 120 frames per secondeBelangrijkste specificaties zijn een diepte van 10 bits, een pixelgrootte van 3,45 μm, een USB 3.0-interface met een bandbreedte van 5 Gbps en een compacte vormfactor met afmetingen van 35 mm x 35 mm x 19 mm.
Deze camera is ideaal voor hoge snelheid machine vision taken zoals geautomatiseerde optische inspectie (AOI), barcode lezen, en robot begeleiding.De globale sluiter zorgt voor vervorming-vrije opname van snel bewegende objecten.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | AB7300CU102 / AB7300CU102E |
| Sensor | Sony IMX252, Global Shutter |
| Type sensor | 1/1.8 " CMOS |
| Resolutie | 2048 (H) × 1536 (V) (3,2 MP) |
| Framerate | 120 fps |
| Pixelgrootte | 30,45 μm × 3,45 μm |
| Output | Kleur (BayerRG8/10/10Verpakt, BayerGB8/10/10Verpakt) |
| Gegevensinterface | USB 3.0 (5 Gbps theoretische bandbreedte) |
| Lensmontage | C-montage |
| Afmetingen | 35 mm × 35 mm × 31 mm (exclusief lensbevestiging) |
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd. is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingssysteemcomponenten.
Met onze jarenlange ervaring in de industriële sector leveren we altijd de hoogste kwaliteit onderdelen om een perfecte prestatie te garanderen.
We zijn gespecialiseerd in PLC, sensoren, HMI en zenders.
Goede werkomgeving, perfect team en oprechte samenwerking helpen ons wederzijds succes te behalen!