| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD 100-10000/Piece |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE AB7300MU102 is een high-performance monochrome area scan camera ontworpen voor industriële automatisering..2MP resolutie (2048 x 1536) met een hoge snelheid van 120 frames per seconde.met een breedte van niet meer dan 10 mm,.
Deze camera is ideaal voor hoge snelheid machine vision taken zoals geautomatiseerde optische inspectie (AOI), barcode lezen, en robot begeleiding.De globale sluiter zorgt voor vervorming-vrije opname van snel bewegende objecten.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | AB7300MU102 |
| Sensor | Sony IMX252, Global Shutter |
| Resolutie | 2048 (H) × 1536 (V) (3,2 MP) |
| Max. Frame Rate | 120 fps (bij volledige resolutie) |
| Pixelgrootte | 30,45 μm × 3,45 μm |
| Output | Mono (Zwart en Wit) |
| Gegevensinterface | USB 3.0 (5 Gbps theoretische bandbreedte) |
| Energieverbruik | ≈2,8 W (via USB 3.0-interface) |
| Afmetingen | 35 mm × 35 mm × 31 mm (exclusief lensbevestiging) |
| Gewicht | 50 g |
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd. is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingssysteemcomponenten.
Met onze jarenlange ervaring in de industriële sector leveren wij consequent de hoogste kwaliteit onderdelen om optimale prestaties te garanderen.
We zijn gespecialiseerd in PLC, sensoren, HMI en zenders.
Goede werkomgeving, perfect team en oprechte samenwerking helpen ons wederzijds succes te behalen!