| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiable |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE AH5200CG000 is een krachtige, compacte kleurengebiedscancamera uit de APro-serie, speciaal ontworpen voor veeleisende industriële automatiserings- en machine vision-toepassingen. Het beschikt over een robuuste Gigabit Ethernet (GigE)-interface met Power over Ethernet (PoE)-ondersteuning, die een databandbreedte van 1 Gbps en een maximale transmissieafstand van maximaal 100 meter biedt, wat de bekabeling en systeemintegratie vereenvoudigt. De camera is gebouwd rond een Sony IMX430 1/1,7-inch CMOS global shutter-sensor, die een resolutie levert van 1624 x 1240 pixels (2 MP) bij een framesnelheid van 60 fps, waardoor scherpe beelden worden vastgelegd van snel bewegende objecten zonder bewegingsonscherpte. De belangrijkste technische parameters zijn onder meer een pixelgrootte van 4,5 μm, een uitvoerdiepte van 10 bits, een dynamisch bereik van 60 dB en een signaal-ruisverhouding van 38 dB. Het is uitgerust met een aanzienlijke interne cache van 256 MB om snelle databursts te verwerken en een betrouwbare beeldoverdracht te garanderen. Het apparaat ondersteunt veelzijdige triggermodi (software, hardware, free-run) en biedt een uitgebreide C-mount lensinterface. Met een compacte vormfactor van 29 mm x 29 mm x 42 mm en een bedrijfstemperatuurbereik van 0°C tot +50°C, is hij ontworpen voor robuuste prestaties in industriële omgevingen en beschikt hij over belangrijke internationale certificeringen, waaronder CE, UKCA, UL, KC en RoHS.
Deze industriële kleurencamera is ontworpen voor precisietaken op het gebied van hogesnelheidsinspectie, robotgeleiding, lezen van streepjescodes en assemblage van elektronische componenten waarbij nauwkeurige kleurdiscriminatie essentieel is. Het belangrijkste voordeel ligt in de combinatie van een globale sluitersensor, die bewegingsonscherpte elimineert, en een snelle GigE-interface, die betrouwbare connectiviteit over lange afstanden voor gedistribueerde vision-systemen mogelijk maakt. Een aanzienlijk functioneel voordeel is de uitgebreide reeks ingebouwde Image Signal Processing (ISP)-functies, waaronder gammacorrectie, opzoektabellen (LUT), zwartniveaucorrectie, aanpassing van helderheid/contrast, flat-field-correctie (FFC), ruisonderdrukking, verscherping, witbalans, kleurcorrectiematrix (CCM) en beeldcorrectie met zes assen. Deze functies maken real-time beeldoptimalisatie direct in de camera mogelijk, waardoor de verwerkingslast op de host-pc wordt verminderd en een consistente, hoogwaardige kleuruitvoer wordt gegarandeerd. De camera ondersteunt ook geavanceerde functionaliteiten zoals Region of Interest (ROI), pixelbinning (inclusief willekeurige schaling), beeldspiegeling, AutoFunction, verliesvrije compressie en een sequencer voor geautomatiseerde parameterwisseling. Naleving van het GigE Vision V2.0-protocol en de GenICam-standaard zorgt voor een naadloze integratie met een breed scala aan machine vision-software en -platforms, waardoor de AH5200CG000 een veelzijdige en krachtige oplossing is voor het verbeteren van op kleur gebaseerde kwaliteitscontrole, metingen en operationele efficiëntie in geautomatiseerde productieomgevingen.
| Parametercategorie | Specificatiedetails |
|---|---|
| Model | AH5200CG000 / A5200CG000 / AH5200CG000E |
| Serie | A-serie/APro-serie scancamera voor klein gebied |
| Sensor | Sony IMX430, Global Shutter |
| Sensortype | 1/1,7″ CMOS |
| Oplossing | 2,0 MP, 1624 (H) × 1240 (V) |
| Framesnelheid | 60 fps (86,8 fps met burst-modus zonder compressie) |
| Pixelgrootte | 4,5 μm × 4,5 μm |
| Kleur / Mono | Kleur |
| Beetje diepte | 10-bits (A5200CG000) / 12-bits (AH5200CG000E) |
| Dynamisch bereik | 60 dB (A5200CG000) / 71,5 dB (AH5200CG000E) |
| Signaal-ruisverhouding | 38 dB (A5200CG000) / 43,6 dB (AH5200CG000E) |
| Verdienen | 1 ~ 32X (digitale versterking) |
| Blootstellingstijd | 1 μs ~ 1 s (A5200CG000) / SE: 1 μs ~ 4 μs; UE: 5 μs ~ 10 sec (AH5200CG000E) |
| Gamma | Bereik 0 ~ 3,99998, ondersteunt LUT |
| Afbeeldingsformaten | Mono8/10 (A5200CG000) / Mono8/10/12 (AH5200CG000E), Bayer RG 8/10/10Verpakt/12/12Verpakt, YUV422_8_UYVY, YUV422_8, RGB8, BGR8 |
| SPC | Steun |
| Binning | Ondersteuning (inclusief willekeurige pixelschaling) |
| ROI | Steun |
| X / Y-omdraaien | Steun |
| Gebruikersconfiguraties | 2 groepen (A5200CG000) / 3 groepen (AH5200CG000E) |
| Trigger-modi | Softwaretrigger, hardwaretrigger, gratis uitvoering |
| Gegevensinterface | 1Gbps Gigabit Ethernet (GigE Vision V2.0), PoE (IEEE 802.3af), tot 100 m |
| Lensbevestiging | C-montage |
| GPIO | 1× 6-pins Hirose: 1× opto-geïsoleerde ingang, 1× opto-geïsoleerde uitgang, 1 configureerbare I/O (niet-geïsoleerd) |
| Cache aan boord | 256MB |
| Voeding | PoE (IEEE 802.3af) / DC 9V ~ 24V via Hirose-interface |
| Stroomverbruik | ≈3,8 W (A5200CG000) / ≈2,8 W (AH5200CG000E) bij 12 V |
| Afmetingen (excl. houder) | 29 mm × 29 mm × 42 mm |
| Gewicht | 88 g (A5200CG000) / 98 g (AH5200CG000E) |
| Bedrijfstemperatuur. | 0℃ ~ +50℃ |
| Opslagtemp. | -30℃ ~ +80℃ |
| Verenigbaarheid | GigE Vision V2.0, GenICam |
| Certificeringen | CE, UKCA, UL, KC, FCC, RoHS |
| ISP-functies | Gammacorrectie, LUT, Zwartniveaucorrectie, Helderheid, Contrast, FFC, Ruisonderdrukking, Verscherping, Witbalans, CCM, Meerkleurige temperatuuraanpassing, Multifunctionele interpolatieaanpassing |
| Belangrijkste kenmerken | ROI, Binning (inclusief willekeurige pixelschaling), X/Y Flip, AutoFunction, Lossless compressie, Sequencer |
Verpakking en verzending
Bedrijfsinformatie
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltdit is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingssysteemcomponenten. Wij zijn gespecialiseerd in besturingssystemen en aandrijvingen.
Met jarenlange ervaring in de industriële sector leveren wij consequent de hoogste kwaliteit reserveonderdelen. Deze zorgen ervoor dat al deze klussen
perfect.
wij zijn belangrijk in PLC, sensoren, HEM, zenders.
Beste aanbodmerken als volgt: 1)Bently Nevada.2)+GF+.3)ABB.4)Foxobro.Goede werkomgeving, perfect team, oprechte samenwerking →→ Bereik u en ons succes!!!