| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiable |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE AH7040CG000 is een compacte, high-performance area scan camera uit de APro-serie, speciaal ontworpen voor veeleisende industriële automatisering en machine vision toepassingen.Het heeft een robuuste Gigabit Ethernet (GigE) interface met Power over Ethernet (PoE) ondersteuning, met een gegevensbandbreedte van 1 Gbps en een maximale transmissieafstand van maximaal 100 meter, waardoor de bekabeling en de systeemintegratie worden vereenvoudigd.
Gebouwd rond een Sony IMX287 1/2.9-inch CMOS globale sluiter sensor, de camera levert 720 x 540 pixel resolutie (0,4 MP) bij maximaal 300 fps,het garanderen van scherp beeld van snel bewegende objecten zonder vervaagde bewegingenDe belangrijkste technische parameters zijn onder meer de pixelgrootte van 6,9 μm, de uitvoerdiepte van 12 bits, het dynamische bereik van 73 dB en de signaal-ruisverhouding van 43 dB.
Het apparaat bevat 256 MB aan boord cache voor het verwerken van high-speed data bursts en zorgen voor een betrouwbare beeldoverdracht.Het ondersteunt veelzijdige trigger modes en biedt een uitgebreide C-mount lens interfaceMet compacte afmetingen van 29mm x 29mm x 42mm en een werktemperatuurbereik van 0°C tot +50°C, is het ontworpen voor robuuste industriële prestaties en draagt het internationale certificeringen waaronder CE,UKCA, UL, KC en RoHS.
Deze kleurenindustriële camera is ontworpen voor precisie taken in kwaliteitscontrole, geautomatiseerde optische inspectie (AOI) en high-speed assembly line monitoring.Het belangrijkste voordeel ligt in de combinatie van de wereldwijde sluiter sensor (het elimineren van motion blur) en de hoge snelheid GigE interface, waardoor een betrouwbare verbinding op lange afstand mogelijk is voor systemen voor gedistribueerd zicht.
Een belangrijk functioneel voordeel is het uitgebreide pakket van ingebouwde Image Signal Processing (ISP) -functies, waaronder gammacorrectie, lookup tabels (LUT), zwarte niveaucorrectie,helderheid/contrast aanpassing, flat-field correctie (FFC), denoisering, scherping, witbalans en kleurcorrectie matrix (CCM).vermindering van de verwerkingsbelasting op de host-pc.
De camera ondersteunt ook geavanceerde functionaliteiten zoals regio van belang (ROI), pixel binning (inclusief willekeurige schaling), beeldspiegeling, autofunctie, verliesloze compressie,en Sequencer voor geautomatiseerd parametersysteemNaleving van het GigE Vision V2.0-protocol en de GenICam-standaard zorgt voor naadloze integratie met machine vision-software en -platforms.
| Parametercategorie | Specificaties |
|---|---|
| Model | AH7040CG000 / AH7040CG000E |
| Reeks | APro-serie Small Area Array Camera |
| Sensor | Sony IMX287, Global Shutter |
| Resolutie | 0.4 MP (720 × 540) |
| Type sensor | 1/2.9 cm CMOS |
| Kleur / Mono | Kleur |
| Framerate | 300 fps (AH7040CG000) / 310 fps (AH7040CG000E) (319.9 fps @ Burst Mode) |
| Pixelgrootte | 60,9 μm × 6,9 μm |
| Dynamisch bereik | 60 dB (AH7040CG000) / 68,3 dB (AH7040CG000E) |
| Signal/geluidsverhouding | 38 dB (AH7040CG000) / 39,7 dB (AH7040CG000E) |
| De diepte van de bit | 12 bit |
| Beeldvormen | Mono 8/10/12, Bayer RG 8/10/10Verpakt/12/12Verpakt, YUV422_8_UYVY, YUV422_8, RGB8, BGR8 |
| Tijd van blootstelling | SE: 1 μs ~ 14 μs; UE: 15 μs ~ 10 sec |
| Gewin | 1 ~ 32X |
| Gamma | Bereik 0 ~ 3.99998, ondersteunt LUT |
| Gegevensinterface | GigE, PoE (IEEE 802.3af) (gegevensoverdrachtsnelheid tot 1 Gbps, maximale transmissierafstand 100 m) |
| Lensmontage | C-montage |
| GPIO | 6-pin Hirose: 1× opto-geïsoleerde input, 1× opto-geïsoleerde output, 1× configureerbare I/O |
| Triggermodes | Software Trigger, Hardware Trigger, Free Run |
| On-board Cache | 256 MB |
| Stroomvoorziening | PoE (IEEE 802.3af) of DC 9V ~ 24V via Hirose-interface |
| Energieverbruik | 3.8 W @12 VDC (AH7040CG000) / 2,5 W @12 VDC (AH7040CG000E) |
| Gebruikersconfiguratie | 2 sets (7100/2000) / 3 sets (7100E/2000E) |
| Afmetingen | 29 mm × 29 mm × 42 mm (exclusief lensbevestiging en achterste aansluiting) |
| Gewicht | 88 g (AH7040CG000) / 98 g (AH7040CG000E) |
| Operatieve temp. | 0°C ~ +50°C |
| Opbergtemperatuur. | -30°C ~ +80°C |
| Verenigbaarheid | GigE Vision V2.0, GenICam, CE, UKCA, UL, KC, RoHS |
| Belangrijkste kenmerken | ROI, Binning (inclusief willekeurige schaling), X/Y Flip, SPC, Gammacorrectie, LUT, Black Level Correction, FFC, Denoising, Sharpening, White Balance, CCM, Auto Function, Compress, Sequencer |
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd. is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingssysteemcomponenten.
Met onze jarenlange ervaring in de industriële sector leveren we altijd de hoogste kwaliteit onderdelen, zodat alle taken perfect worden uitgevoerd.
We zijn gespecialiseerd in PLC, sensoren, HIM en zenders.
Goede werkomgeving, perfect team en oprechte samenwerking helpen ons wederzijds succes te behalen!