| MOQ: | 1 |
| τιμή: | USD 100-10000/Piece |
| Τυπική συσκευασία: | 50*50*50 χλστ |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1/τεμάχιο σε απόθεμα |
Κάμερα σάρωσης μονόχρωμης γραμμής 4K υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένη για βιομηχανικό αυτοματισμό, με δυνατότητα λήψης pixel και γρήγορης σάρωσης με συμπαγή διεπαφή GigE για επιθεώρηση βιομηχανικών ελαττωμάτων.
Το IRAYPLE L5047MG140 διαθέτει αισθητήρα CMOS ανάλυσης 4096 x 2 με παγκόσμιο κλείστρο και ρυθμό γραμμής 28 kHz (έως 59,9 kHz με συμπίεση χωρίς απώλειες). Οι βασικές παράμετροι περιλαμβάνουν μέγεθος pixel 7 μm, βάθος 12 bit, λόγο σήματος προς θόρυβο >39 dB και δυναμικό εύρος 66 dB. Προσφέρει διεπαφή GigE, βάση φακού M42 και λειτουργεί με ευρεία παροχή ρεύματος 12V-24V DC.
Αυτή η κάμερα ενσωματώνει προηγμένες λειτουργίες επεξεργασίας σήματος εικόνας (ISP), συμπεριλαμβανομένης της βελτίωσης φωτεινότητας, της διόρθωσης γάμμα και της υποστήριξης LUT. Υποστηρίζει διόρθωση επίπεδου πεδίου φωτεινότητας στόχου, πολλαπλές μορφές δεδομένων εικόνας και διάφορες λειτουργίες ενεργοποίησης, όπως λογισμικό, υλικό και δωρεάν εκτέλεση. Ο στιβαρός σχεδιασμός με το ευρύ φάσμα θερμοκρασιών λειτουργίας (-30°C έως +50°C) το καθιστά ιδανικό για απαιτητικές εφαρμογές όπως η επιθεώρηση γραμμής παραγωγής υψηλής ταχύτητας, ο ποιοτικός έλεγχος και η αυτοματοποιημένη οπτική επιθεώρηση (AOI). Συμμορφώνεται με τις κύριες βιομηχανικές πιστοποιήσεις, συμπεριλαμβανομένων των CE, FCC, UL και RoHS.
| Κατηγορία παραμέτρων | Λεπτομέρειες προδιαγραφών |
|---|---|
| Μοντέλο | L5047MG140 / L5047MG140E |
| Αισθητήρας | 4K CMOS, Παγκόσμιο κλείστρο |
| Ψήφισμα | 4096 × 2 (4K μονόχρωμη) |
| Μέγ. Ποσοστό γραμμής | 28 kHz (έως 59,9 kHz με συμπίεση χωρίς απώλειες) |
| Μέγεθος pixel | 7 μm × 7 μm |
| Βάθος bit | 12 bit |
| Δυναμικό εύρος / SNR | 66 dB / >39 dB |
| Διεπαφή δεδομένων | GigE (1 Gbps) |
| Βάση φακού | M42 x 1 |
| Τροφοδοτικό / Κατανάλωση | DC 12V-24V μέσω Hirose 12 ακίδων / 12V≈4,5W |
Η Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd είναι κορυφαίος παγκόσμιος προμηθευτής εξαρτημάτων συστημάτων ελέγχου. Ειδικευόμαστε σε συστήματα ελέγχου και ηλεκτροκινητήρες.
Με πολυετή εμπειρία στον βιομηχανικό τομέα, παραδίδουμε με συνέπεια τα υψηλότερης ποιότητας ανταλλακτικά για να εξασφαλίσουμε τέλεια απόδοση.
Ειδικευόμαστε σε PLC, αισθητήρες, HIM και πομπούς.
Το καλό εργασιακό περιβάλλον, η τέλεια ομάδα και η ειλικρινής συνεργασία μας βοηθούν να επιτύχουμε αμοιβαία επιτυχία!