| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | 50*50*50 χλστ |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1/τεμάχιο σε απόθεμα |
Η IRAYPLE AH7160CG001 είναι μια υψηλής απόδοσης, συμπαγή κάμερα σάρωσης χρώματος από τη σειρά APro, ειδικά σχεδιασμένη για απαιτητικές εφαρμογές βιομηχανικού αυτοματισμού και μηχανικής όρασης.Διαθέτει ισχυρή διεπαφή Gigabit Ethernet (GigE) με υποστήριξη Power over Ethernet (PoE), παρέχει εύρος ζώνης δεδομένων 1 Gbps και αποστάσεις μετάδοσης έως και 100 μέτρα, απλοποιώντας την καλωδίωση και την ενσωμάτωση του συστήματος.
| Κατηγορία παραμέτρου | Λεπτομέρειες προδιαγραφών |
|---|---|
| Σχήμα | ΑΧ7160CG001 |
| Σειρά | Η κάμερα σάρωσης μικρής έκτασης της σειράς APro |
| Αισθητήρας | Sony IMX296, Παγκόσμιο Shutter |
| Τύπος αισθητήρα | 1/2.9′′ CMOS |
| Χρώμα / Μονο | Χρώμα |
| Απόφαση | 1.6 MP (1440 × 1080) |
| Ποσοστό καρέ | 65.2 fps |
| Μέγεθος pixel | 30,45 μm × 3,45 μm |
| Δυναμικό εύρος | 65.5 dB |
| Σχέδιο σήματος-θόρυβου | > 39 dB (τύπος 40 dB) |
| Βαθμός Μπιτ | 10 μπιτ |
| Διασύνδεση δεδομένων | GigE, PoE (1 Gbps εύρος ζώνης, έως 100m) |
| Στήλη φακού | Σημείωση: |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | PoE (IEEE 802.3af) ή DC 9V ~ 24V μέσω της διεπαφής Hirose |
| Κατανάλωση ενέργειας | Περίπου 2,20 W @ 12 VDC |
| Μέγεθος | 29 mm × 29 mm × 42 mm (με εξαίρεση τοποθέτηση φακού και το συνδέσιμο πίσω θήκης) |
| Βάρος | 98 g |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C ~ +50°C |
Αυτή η έγχρωμη βιομηχανική κάμερα είναι σχεδιασμένη για ακριβείς εργασίες σε επιθεώρηση υψηλής ταχύτητας, ρομποτική καθοδήγηση, ανάγνωση barcode,και συναρμολόγηση ηλεκτρονικών εξαρτημάτων όπου είναι απαραίτητη η ακριβής διάκριση χρώματος.
Η εταιρεία Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd.
Είμαστε ένας κορυφαίος παγκόσμιος προμηθευτής εξαρτημάτων συστημάτων ελέγχου, ειδικευμένοι σε συστήματα ελέγχου και κινητήρες.Παρέχουμε συνεχώς ανταλλακτικά υψηλής ποιότητας..
Βασικές γραμμές προϊόντων:PLC, αισθητήρες, HIM, πομποί
Βασικές μάρκες προμηθειών:Μπέντυ Νεβάδα, +ΓΦ+, ΑΒΒ, Φοξμπορό