| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD 100-10000/Piece |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE AX5A22MX340 is een hoogwaardige 12 megapixel monochrome area scan camera ontworpen voor industriële machine vision.met een resolutie van 4096 x 3072 pixels bij 188 frames per secondeDe belangrijkste specificaties zijn onder meer een diepte van 10 bits, een pixelgrootte van 5,5 μm, een signaal-ruisverhouding van 41,3 dB en een breed dynamisch bereik van 60 dB.
Deze camera is ideaal voor veeleisende toepassingen zoals codelezen, defectdetectie, logistiek en medische beeldvorming.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | A5A22MX340 / A5A22MX340E |
| Sensor | AMS CMV12000, Global Shutter |
| Resolutie | 12 MP (4096 × 3072) |
| Pixelgrootte | 5.5 μm × 5,5 μm |
| Framerate | 188 fps |
| Dynamisch bereik / SNR | 60 dB / 41,3 dB |
| Gegevensinterface | CoaXPress (CXP-6), 4 × 6,25 Gbps |
| Energieverbruik | 15 W @ 24 VDC |
| Afmetingen (W × H × D) | met een breedte van niet meer dan 50 mm, met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Gewicht / berg | 720 g / M42 × 1 |
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd. is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingssysteemcomponenten.
Met onze jarenlange ervaring in de industriële sector leveren wij de hoogste kwaliteit onderdelen, zodat alle taken perfect worden uitgevoerd.
We zijn gespecialiseerd in PLC, sensoren, HIM en zenders.
Bently Nevada, +GF+, ABB, Foxboro, HIKROBOT
Goede werkomgeving, perfect team en oprechte samenwerking helpen ons wederzijds succes te behalen!