| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiable |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE AH7040MG000 is een krachtige, compacte monochrome area scanner van de APro-serie, speciaal ontworpen voor veeleisende industriële automatisering en machine vision toepassingen.Het heeft een robuuste Gigabit Ethernet (GigE) interface met Power over Ethernet (PoE) ondersteuningDe camera is gebouwd rond een Sony IMX287 1/2.9-inch CMOS wereldwijde sluiter sensor, met een resolutie van 720 x 540 pixels (0,4 MP) bij een hoge beeldsnelheid van maximaal 310 fps, waardoor een scherp beeld wordt vastgelegd van snel bewegende objecten zonder motion blur.Belangrijkste technische parameters zijn onder meer een pixelgrootte van 6.9 μm, een 12-bits uitvoerdiepte, een dynamisch bereik van 68,2 dB en een signaal-geluidsverhouding van 39,9 dB.Het is uitgerust met een aanzienlijke 256 MB aan boord cache om te kunnen omgaan met high-speed data bursts en een betrouwbare beeldoverdracht te garanderen Het apparaat ondersteunt veelzijdige triggermodus (software, hardware, free-run) en biedt een uitgebreide C-mount lens interface.met een compacte vormfactor van 29 mm x 29 mm x 42 mm en een werktemperatuurbereik van 0 °C tot + 50 °CHet is ontworpen voor robuuste prestaties in industriële omgevingen en heeft belangrijke internationale certificeringen, waaronder CE, UKCA, UL, KC en RoHS.
Deze monochrome industriële camera is ontworpen voor precisie taken in high-speed inspectie, robot begeleiding, barcode lezen,en elektronische onderdelen assemblage waar kleur informatie niet nodig is Het belangrijkste voordeel ligt in de combinatie van een globale sluitersensor, die vervaagde bewegingen elimineert, en een hoge snelheid GigE-interface, waardoor betrouwbare,de connectiviteit op lange afstand voor systemen voor gedistribueerd zicht Een belangrijk functioneel voordeel is het uitgebreide pakket van ingebouwde Image Signal Processing (ISP) functies, waaronder gammacorrectie, lookup tabels (LUT), zwarte niveaucorrectie,helderheid/contrast aanpassingDeze functies zorgen voor real-time beeldoptimalisatie rechtstreeks binnen de camera, waardoor de verwerkingsbelasting op de host-pc wordt verminderd.De camera ondersteunt ook geavanceerde functionaliteiten zoals Region of Interest (ROI), pixel binning (inclusief willekeurige schaal), beeldspiegeling, AutoFunction, verliesloze compressie en een Sequencer voor geautomatiseerde parametercycling.0-protocol en de GenICam-standaard zorgen voor naadloze integratie met een breed scala aan machine vision-software en -platformen, waardoor de AH7040MG000 een veelzijdige en krachtige oplossing is voor het verbeteren van kwaliteitscontrole en operationele efficiëntie in de fabriek
| Parametercategorie | Specificaties |
|---|---|
| Model | AH7040MG000 / AH7040MG000E |
| Reeks | AH-serie / A-serie / 7000-serie Small Area Array Camera |
| Sensor | Sony IMX287, Global Shutter |
| Resolutie | 0.4 MP (720 × 540) |
| Type sensor | 1/2.9 " CMOS |
| Kleur / Mono | Mono |
| Framerate | 300 fps (AH7040MG000) / 310 fps (AH7040MG000E) (319.9 fps @ compressie-burstmodus) |
| Pixelgrootte | 60,9 μm × 6,9 μm |
| Dynamisch bereik | 60 dB (AH7040MG000) / 68,2 dB (AH7040MG000E) |
| Signal/geluidsverhouding | 38 dB (AH7040MG000) / 39,9 dB (AH7040MG000E) |
| De diepte van de bit | 12 bit |
| Beeldvormen | Mono8 / Mono10 / Mono10verpakt / Mono12 / Mono12verpakt |
| Blootstelling van de sluiter | SE: 1 μs ~ 14 μs; UE: 15 μs ~ 10 sec (AH7040MG000E) |
| Gewin | 1 ~ 32X |
| Gamma | Bereik 0 ~ 3.99998, ondersteunt LUT |
| Gegevensinterface | GigE, PoE (IEEE 802.3af), bandbreedte van 1 Gbps |
| Lensmontage | C-montage |
| GPIO | 6-pin Hirose: 1 × opto-geïsoleerde input, 1 × opto-geïsoleerde output, 1 × configureerbare I/O (niet-geïsoleerd) |
| Triggermodes | Software Trigger, Hardware Trigger, Free Run |
| On-board Cache | 256 MB |
| Stroomvoorziening | PoE (IEEE 802.3af) of DC 9V ~ 24V via Hirose-interface |
| Energieverbruik | 3.5 W @12VDC (AH7040MG000) / 2,4 W @12VDC (AH7040MG000E) |
| Gebruikersconfiguratie | 2 sets (AH7040MG000) / 3 sets (AH7040MG000E) |
| Afmetingen | 29 mm × 29 mm × 42 mm (exclusief lensbevestiging en achterkassaansluiting) |
| Gewicht | 88 g (AH7040MG000) / 98 g (AH7040MG000E) |
| Operatieve temp. | 0°C ~ +50°C (AH7040MG000) / 0°C ~ +50°C (AH7040MG000E) |
| Opbergtemperatuur. | -30°C ~ +80°C |
| Verenigbaarheid | GigE Vision V2.0, GenICam, CE, FCC, RoHS |
| Belangrijkste kenmerken | ROI, Binning (willekeurige schaalondersteuning), X/Y Flip, SPC (Single Point Correction), Gamma Correction, LUT, Black Level Correction, FFC, Denoising, Sharpening, Auto Function, Lossless Compression,Sequencer |
Verpakking en verzending
Bedrijfsinformatie
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltdit is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingssysteemcomponenten.
Met onze jarenlange ervaring in de industriële sector leveren wij de hoogste kwaliteit onderdelen.
- Ja, heel goed.
We zijn toonaangevend in PLC, sensoren, HIM, zenders.
Beste leveranciers als volgt: 1Bently nevada. 2+GF+. 3ABB. 4Foxobro. Goede werkomgeving, perfect team, oprechte samenwerking →→ Bereiken u en ons succes!!!
Tags: