| MOQ: | 1 |
| τιμή: | USD 100-10000/Piece |
| Τυπική συσκευασία: | 50*50*50 χλστ |
| Περίοδος παράδοσης: | 3-7 |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1/τεμάχιο σε απόθεμα |
Η IRAYPLE AB7200CU000 είναι μια υψηλής απόδοσης έγχρωμη κάμερα σάρωσης επιπέδου πλακέτας που έχει σχεδιαστεί για βιομηχανικό αυτοματισμό.3MP ανάλυση (1920 x 1200) σε υψηλή ταχύτητα 164 καρέ ανά δευτερόλεπτοΟι βασικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν βάθος 10 bit, μέγεθος pixel 5,86μm, διεπαφή USB 3.0 και συμπαγές συντελεστή φόρμας μεγέθους 35mm x 35mm x 19mm.
Η κάμερα αυτή είναι ιδανική για υψηλής ταχύτητας εργασίες μηχανικής όρασης, όπως η αυτοματοποιημένη οπτική επιθεώρηση (AOI), η ανάγνωση barcode και η καθοδήγηση ρομπότ.Το παγκόσμιο κλείστρο του εξασφαλίζει την απαλλαγή από στρεβλώσεις της λήψης των αντικειμένων που κινούνται γρήγοραΤα βασικά λειτουργικά πλεονεκτήματα περιλαμβάνουν υποστήριξη για λογισμικό, υλικό και τρόπους ενεργοποίησης ελεύθερης εκτέλεσης, προηγμένα ενσωματωμένα χαρακτηριστικά ISP,και ευέλικτος έλεγχος εικόνας μέσω ROIΣυμμορφώνεται με τα πρότυπα USB3 Vision και GenICam για απρόσκοπτη ολοκλήρωση συστήματος και κατέχει πιστοποιητικά CE, FCC και RoHS.
| Κατηγορία παραμέτρου | Λεπτομέρειες προδιαγραφών |
|---|---|
| Σχήμα | AB7200CU000 |
| Αισθητήρας | Sony IMX174, Παγκόσμιο Shutter |
| Απόφαση | 1920 (H) × 1200 (V) (2.3 MP) |
| Ποσοστό καρέ | 164 fps |
| Μέγεθος pixel | 50,86 μm × 5,86 μm |
| Διασύνδεση δεδομένων | USB 3.0 (5 Gbps θεωρητικό εύρος ζώνης) |
| Στήλη φακού | Σημείωση: |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≈2,8W (μέσω διεπαφής USB 3.0) |
| Μέγεθος | 35 mm × 35 mm × 19 mm (εκτός από τοποθέτηση φακού) |
| Βάρος | 68 g |
Η Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd είναι ένας κορυφαίος παγκόσμιος προμηθευτής εξαρτημάτων συστημάτων ελέγχου.
Με πολυετή εμπειρία στον βιομηχανικό τομέα, παρέχουμε συνεχώς ανταλλακτικά υψηλής ποιότητας για να διασφαλίσουμε ότι όλες οι εργασίες ολοκληρώνονται τέλεια.
Εξειδικευόμαστε σε PLC, αισθητήρες, HMI, και πομπούς.
Καλό εργασιακό περιβάλλον, τέλεια ομάδα και ειλικρινής συνεργασία μας βοηθούν να επιτύχουμε αμοιβαία επιτυχία!