| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD 100-10000/Piece |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE A9507MX703 is een 5-megapixel monochrome area scan camera met hoge prestaties, ontworpen voor industriële automatiseringstoepassingen.4 mm), met een resolutie van 2592 x 2160 pixels en een indrukwekkende snelheid van 210 beelden per seconde.
Belangrijkste specificaties zijn 12 bits diepte, 2,5 μm pixelgrootte, 36 dB signaal-ruisverhouding en een breed dynamisch bereik van 62 dB.De camera maakt gebruik van een high-speed CoaXPress (CXP-6) interface met een theoretische bandbreedte van 2 x 6.25 Gbps.
Deze camera is ideaal voor veeleisende high-speed machine vision toepassingen zoals:
De globale sluiter zorgt voor vervorming-vrije afbeelding van snel bewegende objecten.
| Parametercategorie | Specificaties |
|---|---|
| Model | A9507MX703 / A9507MX703E |
| Reeks | AX-serie groot oppervlakte-scan camera |
| Sensor | Gpixel GMAX2505, Global Shutter |
| Resolutie | 5.0 MP (2592 × 2160) |
| Framerate | 210 fps |
| Pixelgrootte | 2.5 μm × 2,5 μm |
| Mono/kleurig | Mono |
| Dynamisch bereik | 62 dB |
| Signal/geluidsverhouding | 36 dB |
| Gegevensinterface | CoaXPress (CXP-6) |
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd. is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingssysteemcomponenten.
Met onze jarenlange ervaring in de industriële sector leveren wij consequent de hoogste kwaliteit onderdelen om optimale prestaties te garanderen.
We zijn gespecialiseerd in PLC, sensoren, HMI en zenders.
Onder andere Bently Nevada, +GF+, ABB, Foxboro en HIKROBOT.
Onze toewijding aan kwaliteit, gecombineerd met een professionele werkomgeving en een toegewijd team, zorgt voor succesvolle partnerschappen en wederzijds succes.