| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD 100-10000/Piece |
| Standaardverpakking: | 50*50*50mm |
| Leveringstermijn: | Eersteklas hoge kwaliteit |
| Betalingswijze: | T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 1/stuk op voorraad |
De IRAYPLE AH7160MG000 is een compacte, monochrome area scan camera van de APro-serie, speciaal ontworpen voor veeleisende industriële automatisering en machine vision toepassingen.Het heeft een robuuste Gigabit Ethernet (GigE) interface met Power over Ethernet (PoE) ondersteuning, die 1 Gbps gegevensbandbreedte en transmissieafstanden tot 100 meter biedt, waardoor bekabeling en systeemintegratie worden vereenvoudigd.
Gebouwd rond een Sony IMX273 1/2.9-inch CMOS global shutter sensor, levert de camera een resolutie van 1440 x 1080 pixels (1,6 MP) met maximaal 77 fps.het garanderen van scherp beeld van snel bewegende objecten zonder vervaagde bewegingenBelangrijke technische parameters zijn onder meer de pixelgrootte van 3,45 μm, 12-bits uitvoerdiepte voor uitstekende grayscale-details, 60 dB dynamisch bereik en 38 dB signaal-ruisverhouding.
Deze industriële camera is ontworpen voor precisie taken in high-speed inspectie, robot begeleiding, barcode lezen,en elektronische componenten assemblage wanneer een hoge resolutie monochrome beeldvorming vereist is.
| Parametercategorie | Specificaties |
|---|---|
| Model | AH7160MG000 |
| Reeks | AH-serie / APro-serie Small Area Array Camera |
| Sensor | Sony IMX273, Global Shutter |
| Resolutie | 1.6 MP, 1440 × 1080 |
| Type sensor | 1/2.9 " CMOS |
| Kleur / Mono | Mono |
| Framerate | 77 fps @ 1440 × 1080 (Mono8) |
| Pixelgrootte | 30,45 μm × 3,45 μm |
| Dynamisch bereik | 60 dB |
| Signal/geluidsverhouding | 38 dB |
| De diepte van de bit | 12 bit |
| Beeldvormen | Mono8/10/10Verpakt/Mono12/Mono12Verpakt |
| Gegevensinterface | GigE, PoE (IEEE 802.3af), bandbreedte van 1 Gbps, maximaal 100 m |
| Lensmontage | C-montage |
| Stroomvoorziening | PoE (IEEE 802.3af) of DC 9V ~ 24V via Hirose-interface |
| Afmetingen | 29 mm × 29 mm × 42 mm (exclusief lensbevestiging en achterkassaansluiting) |
| Werktemperatuur | 0°C ~ +50°C |
| Verenigbaarheid | GigE Vision V2.0, GenICam, CE, FCC, RoHS |
Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd. is een toonaangevende wereldwijde leverancier van besturingssysteemcomponenten.
Met onze jarenlange ervaring in de industriële sector leveren wij consequent de hoogste kwaliteit onderdelen om optimale prestaties te garanderen.
We zijn gespecialiseerd in PLC, sensoren, HIM en zenders.
Goede werkomgeving, perfect team en oprechte samenwerking helpen ons wederzijds succes te behalen!